Успеси наших ученика на такмичењима

Школа похваљује ученике који су постигли успехе на такмичењима и то:

Лару Веселиновић 5-2, на освојеним сребрним медаљама на ДРЖАВНОМ ПРВЕНСТВУ И ПРВЕНСТВУ БЕОГРАДА У СИНХРОНОМ ПЛИВАЊУ.
Косту Ћурчић 4-1, на освојеном трећем месту, на ШКОЛСКОМ ПРВЕНСТВУ БЕОДРАДА У ЏУДОУ.

Рецитаторе млађих разреда разреда који су представљали нашу школу

Општинско такмичење у систему Министарства просвете

Р.бр. Презиме и име ученика Одељење Предмет Резултат
1. Лана Ристић V/1 историја 38/ III место
2. Милица Благојевић VI/2 историја 33/ I место
3. Нађа Полугић V/2 српски језик 16/ III
4. Стефан Цветковић VIII/2 енглески језик 14 бодова
5. Урош Ћирковић VIII/2 енглески језик 27 бодова
6. Моника Минић VIII/2 енглески језик 26 бодова
7. Наташа Грбовић VIII/2 енглески језик 27 бодова
8. Марко Цакић VIII/1 енглески језик 26 бодова
9. Алекса Васић VIII/1 енглески језик 25 бодова
10. Марија Јоковић VIII/2 књижевност 14 бодова
Р.бр. Презиме и име ученика Одељење Предмет Резултат
1. Благојевић Милица 6/2 физика 2. место
2. Тривић Анђела 6/3 физика 3.
3. Ерић Марија 7/2 физика 2.
4. Карапанџић Сташа 7/2 физика 3.
5. Ћирковић Тијана 7/1 физика 3.
6. Мушкатировић Матија 7/3 хемија 2.
7. Цакић Марко 8/1 хемија 3.
8. Хинић Елена 5/1 биологија 3.
9. Ерић Марија 7/2 географија 1.
10. Кнежевић Јована 7/2 географија 1.
11. Мушкатировић Матија 7/3 географија 2.
12. Јоковић Марија 8/2 географија 3.
Атлетика
Име и презиме Одељење Дисциплина Пласман
Ива Ћурћић 6-2 трка на 300 метара 1. место и пласман на Градско такмичење
Јована Кнежевић 7-2 600 м 1.место и пласман на Градско такмичење
Матија Денић 8-2 бацање кугле 1.место и пласман на Градско такмичење
Никола Андреев 8-2 100м 3. место
Лука Марковић 6-2 100м 2. место
Милица Благојевић 6-2 600 метара 3. место
Нина Остојић 8-1 100м 3. место
Софија Мазреку 7-1 скок у даљ 2. Место
Ана Пуповић 8-1 скок у вис 3. место
7 и 8. разред Штафета девојчице 4x100м 2. место
5 и 6. разред Штафета дечаци 4x100м 3. место
7 и 8. Разред Штафета дечаци 4x100м 3. место

Екипна општинска такмичења у систему систему Министарства просвете

Назив такмичења/дисциплина Презиме и име ученика Освојено место
Мали фудбал Девојчице 7. и 8. разред 2. место
Атлетика Дечаци 5. и 6. Разред 3. место
Атлетика Девојчице 7. и 8. разред 3. место
Атлетика Дечаци 7. и 8. разред 2. место

Градско такмичење у систему Министарства просвете

Р.бр. Презиме и име ученика Одељење Предмет Резултат Пласман на Републичко
1. Мушкатировић Матија 7/3 географија Посебне честитке Матији за освојено прво место на Граду да
2. Кнежевић Јована 7/2 географија 2. да
3. Ерић Марија 7/2 географија 2. да
4. Урош Ћирковић VIII2 енглески језик II да
5. Наташа Грбовић VIII2 енглески језик II да
6. Моника Минић VIII2 енглески језик II да
7. Марко Цакић VIII1 енглески језик II да
8. Алекса Васић VIII1 енглески језик II да

Градско такмичење у пливању

Р.бр. Презиме и име ученика Одељење Предмет Резултат Пласман на Републичко такмичење Презиме и име наставника
1. Маша Романић 5-2 пливање 1. место да Татјана Станковић
2. Ива Ћурчић 6-2 пливање 3. место Татјана Станковић

Градско такмичење "Између две ватре"

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Тару Тодоровић 3/1 3. место
Хелену Милошевић
Павла Гојковић
Немању Оларевић
Јелену Кнежевић 3/2
Андреја Пауновић
Алексу Поткоњак
Сунчицу Сенчић

Такмичења, смотре и конкурси који нису у систему Министарства просвете

Р.бр. Презиме и име ученика Одељење Предмет/област/назив такмичења Резултат Ранг такмичења
1. Маја Пуповић VI/1 eнг.ј. HIPPO полуф. међународно
2. Александра Ђунисијевић VI/1 eнг.ј. HIPPO полуф. међународно
3. Лара Веселиновић V/2 eнг.ј. HIPPO полуф. међународно
4. Мила Васић VI/3 eнг.ј. HIPPO / међународно
5. Милош Грбовић VI/3 eнг.ј. HIPPO / међународно
6. Тијана Ћирковић 7-1 музичка култура
Златна Сирена
1. место Општинско
7. Ивана Ђурић 8-1 музичка култура
Златна Сирена
1. место Општинско
8. Урош Јовановић 8-1 музичка култура
Златна Сирена
1. место Општинско
клавирска подршка
9. Елена Хинић 5-1 музичка култура
Златна Сирена
1. место Општинско
10. Неда Кринуловић 5-1 музичка култура
Златна Сирена
1. место Општинско
11. Надежда Николић 6-3 музичка култура
Златна Сирена
2. место Општинско
12. Дејан Ускоковић 4-2 музичка култура
Златна Сирена
2. место Општинско
13. Тијана Ћирковић 6-1 музичка култура
Златна Сирена
3. место Општинско

Такмичење „Шта знаш о црвеном крсту и давалаштву крви?“
Име и презиме ученика Одељење Пласман
Маша Ћирковић 4-1 2. место
Софија Сарјановић 4-1 2. место
Срна Веиновић 4-2 2. место
Лена Милошевић 4-2 2. место
Дејан Ушковић 4-2 2. место
Такмичење "Мале олимпијске игре"
Име и презиме ученика Одељење Пласман
Алексу Станојковић 2/1 2. место
Марију Тодоров
Магдалену Матић
Матеју Лицитар
Ању Ђунисијевић 2/2
Ану Јушковић 2/3
Исидору Драгић
Вељка Ивковића
Дејана Црнобрнића
Нину Масал
Сергеја Рудан
Матију Рудан
Андрију Живанчевића 1/1
Милутина Јефтића
Вељка Павловића
Алексу Миленковић
Вању Атанасијевић
Уну Батањац
Теу Коесхалл
Теодору Крнетић
Косту Лазић 1/2
Јовану Мирчетић
Боју Јанковић
Оливера Јовановића

У Београду, 24.5.2017. године Директорка школе, Марица Ременски