Школа похваљује - успеси на такмичењима у школској 2017/2018. години

На Зимском првенству Србије у пливању за кадете, које је одржано 24. и 25.03.2018. године у Суботици, две ученице наше школе постигле су завидне резултате. Ученица шестог разреда Маша Романић освојила је прво место и златну медаљу у категорији за девојчице 200 метара леђно. Ива Ћурчић, ученица седмог разреда као чланица Пливачког клуба "Партизан" освојила је треће место и бронзану медаљу у мешаној штафети 4x50 метара мешовито.

На Државном првенству из пливања (15.11.2017) у дисциплини 200м леђно, Маша Романић 6/2, освојила је прво место.

Школа похваљује ученике који су постигли резултате на градским такмичењима

Енглески језик

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Марија Биберџић 8/3 друго место
пласман на Републичко такмичење
Јована Јаковљевић 8/1 треће место

Школа похваљује ученике који су постигли резултате на општинским такмичењима

Историја

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Милица Благојевић 7/2 друго место
пласман на градско такмичење
Софија Сарјановић 5/1 треће место
Андреј Кубат 5/2 треће место
Матија Мушкатировић 8/3 треће место

Биологија

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нађа Стојановић 6/2 треће место

Српски језик

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нађа Полугић 6/2 друго место
пласман на градско такмичење
Милица Илић 8/3 треће место

Књижевна олимпијада

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Сташа Карапанџић 8/2 друго место
пласман на градско такмичење

Географија

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Јевтић Јелена 7-2 прво место
пласман на градско такмичење
Благојевић Милица 7-2 прво место
Илијевић Стефана 7-1 прво место
Кнежевић Јована 8-2 прво место
Мушкатировић Матија 8-3 друго место
Ерић Марија 8-2 друго место

Математика

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Лука Баштанин 4/2 треће место

Хемија

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Милица Благојевић 7/2 друго место
пласман на градско такмичење
Вук Милинковић 7/3 друго место
Јелена Јевтић 7/2 треће место
Матија Мушкатировић 8/3 треће место

Физика

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нађа Стојановић 6/2 треће место
Милица Благојевић 7/2 треће место

Енглески језик

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Марија Биберџић 8/3 друго место
пласман на градско такмичење
Јована Јаковљевић 8/1 треће место