Школа похваљује - успеси на такмичењима у школској 2018/2019. години

На такмичењу у пливању „Гран При 2019“ које је одржано 6. и 7. априла у СЦ „11.април“, Маша Романић, ученица 7-2, освојила је прво место и златну медаљу у апсолутној категорији у дисциплини 50 метара леђно.

На Међуокружном такмичењу у атлетици, које је одржано у Сремској Митровици, Петар Митић 8/3 заузео је четврто место у трци на 800 м.

Школа похваљује ученике који су постигли резултате на градским такмичењима и то:

Географија

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Јелена Јевтић 8/2 прво место
пласман на Републичко такмичење
Милица Благојевић 8-2 друго место

Књижевност

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нађа Стојановић 7-2 друго место
пласман на Републичко такмичење

Српски језик

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нађа Полугић 7-2 прво место
пласман на Републичко такмичење
Лана Ристић 7-1 треће место

Историја

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Милица Благојевић 8-2 треће место
пласман на Републичко такмичење

Рецитатори

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нина Масал 4-3 четврто место
пласман на Републичко такмичење

Књижевност

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нађа Стојановић 7-2 треће место

Хемија

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нађа Полугић 7-2 треће место

Енглески језик

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Дуња Вујошевић 8-2 треће место

Физика

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Софија Сарјановић 6-1 треће место
Маша Ћирковић 6-1 треће место
Дејан Ушковић 6-2 похвала

Школа похваљује ученике који су постигли резултате на такмичењу „Мислиша 2019“

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Арсен Марковић 1/3 трећа награда
Миленковић Алекса 3/1 трећа награда
Живанчевић Андрија 3/1 похвала
Боја Јанковић 3/2 похвала
Мирчетић Јована 3/2 похвала
Багаш Никола 4/1 похвала
Ђурђа Петровић 5/1 похвала

 

Школа похваљује ученике који су постигли резултате на општинским такмичењима и то:

На такмичењу Мале олимпијске игре – општински ниво, ученици наше школе постигли су следеће резултате: девојчице 3. разреда – 1. место, ученици 2. разреда – 2. место, ученици 1. разреда – 3. место.

Српски језик

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Софија Сарјановић 6-1 прво место
пласман на градско такмичење
Маша Ћирковић 6-1 друго место
пласман на градско такмичење
Јелисавета Ћурчин 6-2 треће место
пласман на градско такмичење
Нађа Полугић 7-2 треће место
пласман на градско такмичење
Лана Ристић 7-1 треће место
пласман на градско такмичење
Дејан Ушковић 6-2 треће место

Рецитатори

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нина Масал 4-3 треће место
пласман на градско такмичење
Маша Ракојевић 5-2 похвала

У оквиру међународног такмичења „Отворено првенство Србије 2019“ у пливању, које је одржано у Београду, ученица наше школе Теодора Малетић 8-1, освојила је друго место у дисциплини 4 x 100 метара (штафета).

Такође, ученица наше школе Лара Веселиновић 7-2, на такмичењу „Меморијал Маје Кос“, као и Државном првенству у синхроном пливању за јуниоре, у дисциплини комбинација, освојила је треће место.

Књижевност

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нађа Стојановић 7-2 треће место
пласман на градско такмичење

Хемија

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нађа Полугић 7-2 друго место
пласман на градско такмичење

Физика

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Дејан Ушковић 6-2 прво место
пласман на градско такмичење
Софија Сарјановић 6-1 друго место
Маша Ћирковић 6-1 друго место
Јелена Јевтић 8-2 похвала
Милица Благојевић 8-2

Енглески језик

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Дуња Вујошевић 8-2 треће место
пласман на градско такмичење
Софија Ристић 8-3 треће место

Математика

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Маша Ћирковић 6-1 треће место
пласман на градско такмичење

Историја

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Милица Благојевић 8-2 прво место
пласман на градско такмичење
Јелена Јевтић 8-2 прво место
Маша Ћирковић 6-1 друго место
Софија Сарјановић 6-1 треће место

Биологија

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Нађа Стојановић 7-2 треће место
пласман на градско такмичење

Географија

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Јелена Јевтић 8-2 прво место
пласман на градско такмичење
Милица Благојевић 8-2 прво мeсто
Нађа Стојановић 7-2 друго место
Ања Миловановић 7-2 треће место
Лука Мрђеновић 7-1 треће место

Такмичење Златна сирена

Име и презиме ученика Одељење Пласман
Жанр: Народна домаћа песма Софија Сарјановић 6-1 друго место
Жанр: Дечја забавна песма Маша Ћирковић 6-1 прво место
пласман на градско такмичење
Жанр: Популарна песма свих епоха Надежда Николић 8-3 друго место

Такмичење у кошарци

У победничком тиму наше школе који је освојио прво место на општини играли су ученици:
1. Вук Милинковић 8-3 6. Андрија Илић 8-2
2. Немања Миловановић 8-3 7. Никола Марјановић 8-3
3. Михаило Скадрић 8-1 8. Лука Марковић 8-2
4. Данило Трпковић 8-2 9. Андреј Милатовић 8-1
5. Душан Николић 8-2 10. Вук Мирковић 8-1

Честитамо свим ученицима који су учествовали на такмичењима и тиме представљали нашу школу.

У Београду, 22.04.2019. године