Општинско такмичење из биологије

У недељу, 10.04.2022, са почетком у 14 сати одржано је Општинско такмичење из биологије за ученике од петог до осмог разреда. Такмичење није било организовано претходних пар година из различитих разлога, тако да је ово прво учешће ових ученика на такмичењу из биологије по новом плану и програму.

Ове школске године можемо да будемо поносни на наше ђаке који су постигли изузетан успех, радећи тестове који су захтевали велико знање, огромно залагање, труд и рад ученика, уз неизоставну помоћ и подршку професора биологије Милене Ранчић.

Критеријуми и услови учешћа на такмичењу из биологије су специфични и захтевни. Од десет ученика петог до осмог разреда, седам ученика наше школе је освојило друго или треће место.

Друго место су освојиле: ученица шестог разреда Јована Ранкић, и ученица седмог разреда Емилија Касами.
Треће место су освојиле ученице петог разреда Софија Јовановић и Уна Капелети, ученица шестог разреда Николина Николић, и ученице осмог разреда Уна Трендић и Мина Петрић.

Велика захвалност свих ученица и професорке на подршци и честиткама од свих чланова колектива.

Хвала што нам дајете ентузијазам и вољу за припреме за Окружно такмичење.