Ђачка песничка сусретања

"Ђачка песничка сусретања" на Звездари, у реализацији Пријатеља деце општине Звездара, су и ове школске године, због епидемиолошке ситуације проузроковане епидемијом болести COVID 19, у потпуности реализована онлајн.

На конкурсу су учествовале све основне школе осим ОШ "Павле Савић" и стигло је укупно 116 песама ученика основних школа.

Ученици наше школе су узели учешће на конкурсу и освојили значајна места. Прво место је освојила Теа Христина Коесхалл 6/1 са песмом "По стоти пут". Друго место је освојила Софија Бјелић 4/2 са песмом "Зимска вила", као и Катарина Ерић 3/2 са песмом "Путовање са Чупком и вучјаком".

Честитамо нашим драгим ђацима на успеху, као и свим осталим ученицима који су учествовали на такмичењу.