Звездариште

Под слоганом "Звездариште - уточиште осмеха" школарци Звездаре су 17-ти пут уживали у представама и програмима који су извођени на сцени Театра ВУК, на сценама Малог позоришта Душко Радовић, Позоришта лутака Пинокио, Пан театру и Библиотеци-галерији Бранко Миљковић.

Ученици наше школе радо гледају позоришне представе па су тако ученици 5-1 са разредном Јаном Обрадовић гледали представу Дебела, 8-2 је уживало у Кабареу КУРШЛУС, а 7-3 се определило за представу Дах театра За твоје добро.

Поред тога ученици који показују таленат за писање учествовали су у радионици креативног писања драмске списатељице Јелене Палигорић Синкевић. Радионицаим се толико допала да ће сарадња са списатељицом Јеленом бити настављена.

Учесници радионице са наставницом Слађаном Бирманчевић

На путу до театра посетили су и Ћирила и Методија.