Дечја недеља

У склопу Дечје недеље на Звездари, у организацији удружења „Пријатељи деце Звездаре“, под покровитељством ГО Звездара, 5.10.2022. године, у сали ОМШ „Владимир Ђорђевић“, ученици другог разреда наше школе присуствовали су традиционалној радионици „Музички загрљај“.

Наредног дана, ученици трећег разреда, у Библиотеци-галерији „Бранко Миљковић“, сусрели су се са ауторком књиге „Приче о вуку Станивуку“, Јеленом Милутиновић, и илустратором Борисом Кузмановићем.

Најмлађи ђаци су Дечју недељу обележили у спортском духу, где су се одељења првог разреда међусобно такмичила на школском терену.

Пратећи слоган овогодишње Дечје недеље „Шта детету треба да расте до неба!?“, ученицима је занимљивим приступом приказано да је одрастање уз музику, књиге и спорт диван начин да употпуне своје детињство.