Хуманитарна акција

Када се мале руке сложе, све се може! Заједничким трудом ученика, родитеља и учитељица, успели смо да обрадујемо малишане којима је помоћ прекопотребна!

У периоду од 16. до 22. децембра 2022. године, организована је хуманитарна акција. Ученици од првог до четвртог разреда прикупљали су слаткише, сланише, одећу, играчке, школски прибор...

Од прикупљених ствари ученици у продуженом боравку, са учитељицама Јованом Перић, Јеленом Петровић, Николином Барош и Марином Смиљанић, направили су преко 80 пакетића, док смо одећу сортирали, и на овај начин усрећили око 80 првака и предшколаца, корисника Програма образовања, Центра за интеграцију младих. Учитељица, Катарина Плавшић, је обезбедила превоз пакетића до Центра.

У суботу су им ученици наше школе уручили поклоне, дружили се и правили новогодишње честитке. Сви смо уживали!