Општинско такмичење у познавању историје

Наша школа је и ове године била домаћин општинском такмичењу у познавању историје. Велики број ученика из школа са општине Звездара, дошао је 26. фебруара у “Капларе” да покаже колико воли историју. Такмичење је прошло у сјајној атмосфери а колеге историчари са Звездаре су били веома вредни и ажурни те и ове године тимским радом одредили који су најбољи млади историчари општине Звездара.

Наша школа је постигла добре резултате, те се може похвалити са два 3. места ученица петих разреда Нине Петровић 5/2 и Анђелије Баћић 5/2, и са два 2 места која су освојили ученик Никола Поповић 6/1 и ученика Матија Тодоровић ученик 8/2.

Представницима наше школе, као и свим осталим ученицима који су се пласирали на окружно такмичење овим путем честитамо. Осталима желимо да наставе да воле овај диван предмет и уживају истражујући историјске чињенице.

Недеља, 26. фебруар 2023. године Долазак у школу: 9.15-9.30 часова
Почетак теста: 10 часова