Маскенбал

У среду, 28. децембра 2022. године, у холу школе, организован је маскенбал у коме су учествовали ученици млађих разреда. Захваљујући труду, маштовитости и креативности наших ученика, родитеља и наставника деца су имала прилику да буду у улогама о којима маштају.

Жири, у којем су се нашле директорка школе Марица Ременски, педагог Дијана Манце, наставница техничког и информатичког образовања Јелена Николић и наставница историје Мирјана Настић, имао је тежак задатак да изабере најбоље и најкреативније маске. Прва три места по одлуци жирија, као и најбоља маска по одлуци публике, награђени су аплаузом и дипломама. Свим осталим учесницима уручене су захвалнице.

Маскенбал је пратила и журка где су ученици и наставници, опонашајући покрете приказане преко видео-бима, играли уз омиљене нумере. Раздраганост, задовољство и осмех били су у првом плану и све је блистало од раскошних маски.

Захаљујемо се свим ученицима на учешћу и уложеном труду! Уживајте у зимском распусту и предстојећим празницима!