"Добро дошли, сви прваци, постали сте сада ђаци!"

Свечани пријем наших најмлађих ђака одржан је 1.9.2022. године са почетком у 18 часова. Приредба коју су за своје мале другаре припремили старији ђаци, ученици садашњег петог разреда, одржана је на летњем амфитеатру нашег школског дворишта. Уз рецитације, песму, глуму и игру старији другари су се потрудили да им улепшају први школски дан. Том приликом ђацима и родитељима се обратила директорка школе Марица Ременски и представник ГО Звездара. Општина је ђаке прваке обрадовала ранчевима, а град Београд бесплатним уџбеницима. Након приредбе, прваци су упознали своје учитељице и другаре из одељења, а затим су посетили своје учионице и први пут сели у школске клупе на којима су их чекале добродошлице и слатки ужитак.

Желимо драгим првацима најлепше тренутке одрастања и нека им школовање, буде лепо путовање.