Свети Сава – школска слава

У петак, 27. јануара 2023. године, свечано смо обележили школску славу Светог Саву. Изведен је драмски део програма и приказани су обичаји који прате славу уз колач, жито, свећу и трпезу. Приредба је почела у 12 часова у холу школе, а припремали су је ученици нижих и виших разреда заједно са својим учитељима, наставницима и вероучитељем Николом Масникосом. Програм је започео хор наше школе извођењем химне, у пратњи наставнице музичке културе Злате Јеремић. Ђаци су показали да су подједнако добри у хорском извођењу, сценском приказу и фолклорној игри. Програм су са пажњом пратили њихови другари, родитељи, баке, деке, пензионисани радници наше школе, као и други гости који су их бодрили са пуно топлих осмеха и дивних аплауза.