ЗИМСКА ШКОЛА

У оквиру пројекта „Подршка учењу деце избеглица и миграната кроз формално образовање у Републици Србији“, који реализује УНИЦЕФ канцеларија у Србији у партнерству са Министарством просвете Републике Србије, од 16. до 20. јануара 2023. године, у нашој школи организоване су радионице у оквиру „Зимске школе“.

Одржане су радионице енглеског језика, српског језика, спортске радионице и мултикултуралне радионице. Учесници радионица били су страни држављани, који су ученици наше школе, али и неки наши ученици који су им пружали подршку. Заједно су учили нове ствари, помагали једни другима и, што је најважније, на креативан и леп начин употпунили распуст. Из "Зимске школе" су изашли срећни и са пуно позитивних утисака.