Ученик генерације ОШ "1300 каплара" 2023/2024.

Ове године осми разред је у нашој школи завршила једна изузетна генерација ученика. Било је ту пуно ученика који су били одлични, који су били пристојни, добри другари, хумани... За себе и своју школу освојили су бројне награде и медаље. У конкуренцији су били Алекса Миленковић и Славко Чворо. Ипак, само једна од све те изузетне деце је ученик генерације. То је Јована Мирчетић.

Јована Мирчетић је ученица која је све могуће похвале из физике освојила на свим нивоима такмичења. Поред општинских и окружних првих места, освојила је пласман и на Републичком такмичењу, и то у шестом и седмом разреду друго место, а у осмом разреду похвалу.

Учествовала је и на Републичком такмичењу из математке у осмом разреду јер је освојила прво место на Окружном.

Поред тога, завршила је и музичку школу „ Владимир Ђорђевић“, а положила је и пријемни испит за Математичку гимназију. Сигурни смо да ће се тек причати о нашој Јовани и да њени успеси тек следе. Поносни смо што је баш у нашој школи почела да остварује своје снове.