Свечани пријем првака

У част нове генерације ученика првог разреда, у понедељак 2. септембра 2024. године уприличена је свечана добродошлица у школском дворишту наше школе. Поздравни говор одржали су директорка школе Марица Ременски и представник Општине Звездара. Директорка школе пожелела је свим ђацима и њиховим родитељима да школовање буде испуњено срећом, новим знањима и да протекне безбрижно. Програм добродошлице припремили су ученици четвртог разреда, који су песмом, игром и рецитацијом забавили све присутне. Након пријема и прозивке по одељењима, прваци су имали прилику да се упознају са својим учитељицама и да уђу у своје учионице. Осмех на лицу измамили су лепи ранчеви са школским прибором, за које се побринула ГО Звездара, као и пакети Универекспорта и Плазме. Одржан је и кратак родитељски састанак, на коме су родитељи упознати са потребним информацијама за почетак школске године.

Срећно новој генерацији наших ученика!