Дан отворених врата

Дан отворених врата реализоваће се друге недеље у месецу по следећем распореду:

Презиме и име Одељење/
предмет
Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Маслеша Орнела I-1 2. час
Бркић Славица I-2 3. час
Медић Зорица II-1 3. час
Гаћиновић Ксенија II-2 2. час
Цветановић Марина III-1 4. час
Стојановић Зоран III-2 3. час
Ристивојевић Јелена III-3 3. час
Стефановић Ирена IV-1 2. час
Андрић Весна IV-2 3. час
Живановић Бојана Српски језик 3. час
Нада Јелић Српски језик 2. час
Текић Биљана Српски језик 4. час
Кнежевић Мира Енглески језик 2. час
Миловановић Лола Енглески језик 4. час
Атанацковић Душан Ликовна култура 4. час
Јеремић Злата Музичка култура 3. час
Настић Мирјана Историја 3. час
Зејак Драган Географија 3. час
Човић Снежана Физика-Хемија 4. час
Милић Зорица Хемија 4. час
Јовановић Љиљана Биологија 3. час
Никшић Милован Математика 3. час
Станојевић Горица Информатика и рачунарство 4. час
Радојевић Душан Математика 5. час
Николић Јелена Техника и технологија 3. час
Станковић Тања Физичко васпитање 4. час
Ђурашиновић Милан Физичко васпитање 5. час

Дан „отворених врата“ реализоваће се и сваке последње недеље у месецу у термину од 15 до 17 часова.

Септембар 25.09.2017. - 29.09.2017.
Октобар 23.10.2017. – 27.10.2017.
Новембар 27.11.2017. – 01.12.2017.
Децембар 25.12.2017. – 29.12.2017.
Јануар 22.01.2018. - 26.01.2018.
Март 26.03.2018. – 30.03.2018.
Април 23.04.2018. – 27.04.2018.
Мај 28.05.2018. – 01.06.2018.

Презиме и име Одељење/
предмет
Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Маслеша Орнела I-1
Бркић Славица I-2
Медић Зорица II-1
Гаћиновић Ксенија II-2
Цветановић Марина III-1
Стојановић Зоран III-2
Ристивојевић Јелена III-3
Стефановић Ирена IV-1
Андрић Весна IV-2
Живановић Бојана Српски језик
Нада Јелић Српски језик
Текић Бранка Српски језик
Кнежевић Мира Енглески језик
Миловановић Лола Енглески језик
Атанацковић Душан Ликовна култура
Јеремић Злата Музичка култура
Настић Мирјана Историја
Зејак Драган Географија
Човић Снежана Физика-Хемија
Милић Зорица Хемија
Јовановић Љиљана Биологија
Никшић Милован Математика
Станојевић Горица Математика-Информатика и рачунарство
Радојевић Душан Математика
Николић Јелена Техника и технологија
Станковић Татјана Физичко васпитање
Ђурашиновић Милан Физичко васпитање
Вуловић Тијана Верска настава
Николић Јасмина Немачки језик
Стајчић Биљана Руски језик