Дан отворених врата

Сваке последње недеље у месецу од 15:00 до 17:00 часова.

Септембар 24.09.2018. - 28.09.2018.
Октобар 22.10.2018. - 26.10.2018.
Новембар 26.11.2018. - 30.11.2018.
Децембар 24.12.2018. - 28.12.2018.
Јануар 21.01.2019. - 25.01.2019.
Март 25.03.2019. - 29.03.2019.
Април 19.04.2019. - 25.04.2019.
Мај 27.05.2019. - 31.05.2019.

Дан „отворених врата“ реализоваће се:

Презиме и име Одељење/
предмет
Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Ристивојевић Јелена I-1
Андрић Весна I-2
Траиловић Данијела I-3
Маслеша Орнела II-1
Бркић Славица II-2
Медић Зорица III-1
Стефановић Ирена III-2
Цветановић Марина IV-1
Стојановић Зоран IV-2
Ковијанић Татјана IV-3
Живановић Бојана Српски језик
Вукојевић Јасмина Српски језик
Нада Јелић Српски језик
Кнежевић Мира Енглески језик
Миловановић Лола Енглески језик
Николић Јасмина Немачки језик
Атанацковић Душан Ликовна култура
Јеремић Злата Музичка култура
Станисављевић Јелена Историја
Зејак Драган Географија
Човић Снежана Физика-Хемија
Милић Зорица Хемија
Јовановић Љиљана Биологија
Никшић Милован Математика
Станојевић Горица Информатика и рачунарство
Радојевић Душан Математика
Николић Јелена Техника и технологија
Станковић Татјана Физичко васпитање
Бојковић Иван Физичко васпитање

Презиме и име Одељење/
предмет
Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Ристивојевић Јелена I-1 4. час
Андрић Весна I-2 3. час
Траиловић Данијела I-3 2. час
Маслеша Орнела II-1 2. час
Бркић Славица II-2 2. час
Медић Зорица III-1 4. час
Стефановић Ирена III-2 2. час
Цветановић Марина IV-1 3. час
Стојановић Зоран IV-2 2. час
Ковијанић Татјана IV-3 3. час
Живановић Бојана Српски језик 3. час
Вукојевић Јасмина Српски језик 3. час
Јелић Нада Српски језик 4. час
Кнежевић Мира Енглески језик 5. час
Миловановић Лола Енглески језик 6. час
Николић Јасмина Немачки језик 4. час
Атанацковић Душан Ликовна култура 4. час
Јеремић Злата Музичка култура 4. час
Настић Мирјана Историја 4. час
Зејак Драган Географија 3. час
Човић Снежана Физика-Хемија 4. час
Милић Зорица Хемија 3. час
Јовановић Љиљана Биологија 5. час
Никшић Милован Математика 5. час
Станојевић Горица Информатика и рачунарство 2. час
Радојевић Душан Математика 3. час
Николић Јелена Техника и технологија 4. час
Станковић Татјана Физичко васпитање 4. час
Ђурашиновић Милан Физичко васпитање 4. час
Антонијевић Ивана Верска настава 4. час
Вуловић Тијана Верска настава 3. час
Стајчић Биљана Руски језик 6. час