Дан отворених врата

Дан отворених врата реализоваће се друге недеље у месецу по следећем распореду:

Презиме и име Одељење/
предмет
Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Медић Зорица I-1 2. час
Гаћиновић Ксенија I-2 3. час
Цветановић Марина II-1 4. час
Стојановић Зоран II-2 4. час
Кнежевић Јелена II-3 2. час
Стефановић Ирена III-1 3. час
Андрић Весна III-2 2. час
Маслеша Орнела IV-1 4. час
Бркић Славица IV-2 3. час
Анастасијевић Тамара Српски језик 2. час
Нада Јелић Српски језик 3. час
Бојана Живановић Српски језик 3. час
Кнежевић Мира Енглески језик 4. час
Миловановић Лола Енглески језик 4. час
Атанацковић Душан Ликовна култура 3. час
Јеремић Злата Музичка култура 5. час
Настић Мирјана Историја 3. час
Зејак Драган Географија 4. час
Ђорђевић Кристина Географија 2. час
Човић Снежана Физика-Хемија 2. час
Милић Зорица Хемија 3. час
Јовановић Љиљана Биологија 2. час
Никшић Милован Математика 1. час
Станојевић Горица Математика-Информатика и рачунарство 3. час
Ступаревић Злата Математика 5. час
Николић Јелена Техничко и информатичко образовање 4. час
Станковић Тања Физичко васпитање 2. час
Ђурашиновић Милан Физичко васпитање 2. час
Вуловић Тијана Верска настава 2. час
Николић Јасмина Немачки језик 2. час
Раковић Тања Руски језик 5. час

Дан „отворених врата“ реализоваће се и сваке последње недеље у месецу у термину од 15 до 17 часова.

Септембар 26.9.2016. - 30.9.2016.
Октобар 24.10.2016. – 28.10.2016.
Новембар 28.11.2016. – 02.12.2016.
Јануар 20.1.2017. - 26.1.2017.
Март 27.3.2017. – 31.3.2017.
Април 24.4.2017. – 28.4.2017.
Мај 29.5.2017. – 02.6.2017.

Презиме и име Одељење/
предмет
Понедељак Уторак Среда Четвртак Петак
Медић Зорица I-1
Гаћиновић Ксенија I-2
Цветановић Марина II-1
Стојановић Зоран II-2
Кнежевић Јелена II-3
Стефановић Ирена III-1
Андрић Весна III-2
Маслеша Орнела IV-1
Бркић Славица IV-2
Анастасијевић Тамара Српски језик
Нада Јелић Српски језик
Бојана Живановић Српски језик
Кнежевић Мира Енглески језик
Миловановић Лола Енглески језик
Атанацковић Душан Ликовна култура
Јеремић Злата Музичка култура
Настић Мирјана Историја
Зејак Драган Географија
Ђорђевић Кристина Географија
Човић Снежана Физика-Хемија
Милић Зорица Хемија
Јовановић Љиљана Биологија
Никшић Милован Математика
Станојевић Горица Математика-Информатика и рачунарство
Ступаревић Злата Математика
Николић Јелена Техничко и информатичко образовање
Станковић Тања Физичко васпитање
Ђурашиновић Милан Физичко васпитање
Антонијевић Ивана Верска настава
Вуловић Тијана Верска настава
Николић Јасмина Немачки језик
Раковић Тања Руски језик