Пројекат eTwinning

У току школске 2019/20. године, одељење 2-3 и наставница енглеског језика Лола Миловановић су учествовали у eTwinning пројекту Gamenglish for kids. Пројекат је рађен у сарадњи са школама из Турске, Италије, Пољске, Северне Македоније, Португалије, Албаније, Грузије и Украјине. Циљ пројекта је био да се усвајање вокабулара енглеског језика споји са занимљивим активностима како би само учење било занимљивије и трајније. Током трајања пројекта смо интензивно сарађивали са другим школама, играли се, научили пуно тога и добро се забавили. Надамо се да ћемо и следеће године учествовати у сличним активностима.

Пројекат је предат на евалуацију и надамо се да ћемо добити националну ознаку квалитета. То ће нам бити показатељ да смо добро радили, али и подстицај за даље учешће у овим и оваквим пројектима.